Elektrik Arıza Bakım & Onarım

7/24 ELEKTRİK ARIZA, UYDU MONTAJ, SİGORTA, SOFBEN, PRİZ, İNTERNET HATTI, ZİL TESİSATI, ve TÜM ELEKTRİK İŞLERİNİZ USTALIKLA YAPILIR

Ustam Elektrik Elektrikçi Olarak Elektrikçi Hizmetlerini Yıllardır Değerli Müşterilerine 7 / 24 Sunmaktadır.

Elektrik Kaçağı Çözümleri için Hemen Arayın!

Kullanılan mekâna göre elektrik enerjisinin gerekli olduğu yerlerde ve yine kullanılan alanın özellikleri doğrultusunda gerekli ve uygun anahtarlar, priz, iletken, sigorta gibi alt yapı elektrik malzemeleri kullanılarak hazırlanan teçhizata elektrik tesisatı denmektedir.

Bir projede uygulanacak elektrik tesisatları, önceden tasarlanarak belirlenir. Bunun nedeni ise elektrik tesisatında en ufak hatanın olmasını engellemektir. En ufak bir hatayı bile kabul etmeyen elektrik tesisatı elektrik çarpmaları, yangınlar gibi büyük bedelli kazalara yol açabilmektedir.

Eğer, ev veya iş yerlerinizde elektrik kaçağı şüpheleriniz varsa mutlaka bize ulaşın. Problemin çözümüne ulaşalım.

İnternet Tesisatı Çözümleri

İnternet Tesisatında önemli olan konulardan bazıları şunlardır eğer evinizde internet sinyal gücü az ve bu sorun modeminizden kaynaklanmıyorsa binanıza yapılan tesisatın sorunlu olduğunu ve sorunun tesisat sırasında kullanılan bakır kablolar yüzünden olduğunu söylemekteyiz.

Genelde eski binalarda ortaya çıkan sinyal kopmaları ve anlık kesintiler binanın eski internet tesisatına sahip olması ve tesisata kullanılan kabloların içerisindeki bakır oranın az olması sebebi ile iletkenliğinin azalır iletkenliği azalırsa baz istasyonlarına gerekli çekim gücüne erişemez.

İnternetiniz hakkında elektriksel problemlerin olduğunu düşünüyorsanız bizi arayın, problemin çözümüne ulaşalım.

Biz ustayız... profesyoneliz... hızlıyız... bütçe dostuyuz...

Hemen Ara
WhatsApp Destek