Eski Elektrik Tesisatı Nasıl Değiştirilir

Eski binaların proje haritası varsa eğer harita üzerinde tespit edilebilir onun dışında uzman personellerimiz tesisatın bina boyunca uzanan eklemlerden bularak elektrik tesisatını değiştirebilir.

  • Eski tesisatın incelenmesi.
  • Yeni projede bulunacak aygıtların ve ihtiyaçların belirlenmesi.
  • Belirlenen yerlere göre kırım işleminin yapılması
  • Eski kabloların sökülerek yenileriyle değişim yapılması
  • Kablolama ve kasa gömme işlemlerinin bitirilmesi.
  • Tadilat sonrası priz ve anahtarların yerleştirilmesi.

Giderek gelişen ve her geçen gün daha da farklı avantajlar sağlamakta olan teknoloji, günümüzde farklı cihazların ortaya çıkmasını sağlamakta ve bu cihaz ya da sistemler arasında evlerde yer alan lamba, zil ya da televizyon gibi ürünlerin sorunsuz şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

İstanbul’da sunmuş olduğumuz elektrik tesisat hizmetleri, binalar için elektrik iç tesisatı olarak da bilinmektedir. Pek çok farklı avantajlar ve kolaylıklar ile sunduğumuz hizmetler için firmamızdan yararlanabilir ve acil ihtiyaçlı durumlarda iletişime geçebilirsiniz.

kablo ve priz sorunları önemli elektrik sorunları arasında yer almaktadır prizlerinizde kaçak ihtimali çocuklarınızı ve evinizi olası bir tehlike çıkarmaktadır bu gibi sorunların önüne geçmek için bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Avize bağlantı hizmetimizde profesyonel ve temiz bir hizmet sağlamaktayız hizmetimiz en fazla 20 dk olup kısa süre içinde avizenizin montajını tamamlamaktayız.

İnternet Hizmeti %80 oranında Bakır teller ile karşılanmaktadır. İnternet Sinyali çok Hassas olduğundan herhangi bir olumsuzlukda bağlantı hızı ve kopmalar yaşamak an meselesidir Eski Tip tesisatlarda karşılaştığımız en büyük sorunlardan birtanesinde Çekilen telefon tesisat hattının içindeki bakır oranı çok düşük yada hiç olmamasıdır bakır görünümlü demir kablo kullanılması demir bakıra göre daha az iletken olduğundan dolayı santral ile arasındaki mesefa uzadıkca sinyal gücünün kaybolması hatta sinyalin ulaşmamasına neden olur oksitlenmiş bakırtellerde aynısını yapmaktadır usta elektrikçi firması olarak cat5 isteğe göre cat6 kablo çekiyoruz cat6 kablo cat5 kabloya göre %10 daha iyi iletkenlik sağlamaktadır.